סיור לזיהוי פטריות הבר של יערות צפון הגולן

תאריך

מרץ 02 2024

שעה

12:30 - 12:30

*סיורי יער לזיהוי פטריות צפון רמת הגולן.*
בסיור בן שעתיים וחצי נלמד להכיר את יערות צפון הגולן הכל-כך שונים בנוף הישראלי. כאן, במקום היחיד בארץ בו האקלים הוא על גבול האירופאי, צומחות פטריות בצבעים ובגדלים שאין באף מקום אחר בארץ🍄.

נלמד על המארג האקולוגי אותו הן מחזיקות, על יכולות הפירוק והתקשורת שלהן וכמובן, איך להבדיל בין אחת לשניה לשלישית🍄. *לא נלקט לצרכי מאכל*, אלא נלמד להכיר ולהבין, שפטריה זה הרבה יותר מסתם אוכל, זה הלב הפועם של היער. ואם תרצו להתמיד בשיגעון לאורך זמן, תוכלו לזהות בעצמכם פטריות מאכל ורעל בהמשך הדרך.

ומי אני? שמי *אסף רוזנברג*🍄 אני אגרונום, כימאי וחובב פטריות מושבע. לשעבר חוקר פטריות פסיכואקטיביות במכון שמיר שבקצרין וכיום מעביר סיורי פטריות ביערות צפון הגולן ומגדל פטריות מרפא איכותיות במיוחד💡. פטריות שינו את חיי מקצה אל הקצה ונתנו לי אהבה, גירוי מנטלי מטורף, חיבורים לאנשים וחיבורים אל הטבע. זו היא זכות ושליחות שלי להעביר לאנשים את הידע והתשוקה שאני חווה מעולם הפטריות ולהכניס אותו אפילו קצת, אל חייכם😊

כל שבוע מעכשיו ועד חודש מרץ, אעביר באופן קבוע סיור אחד באמצע השבוע וסיור אחד ביום שבת. אתם מוזמנים ומוזמנות להצטרף בעלות צנועה של 100 ₪ למשתתף או בכמה שביכולתכם לשלם🙏🏼.
אם ברצונכם לקבוע סיור פרטי, בשמחה, איזה כיף! תארגנו משפחה וחברים (6 אנשים לכל הפחות), ויאללה בואו נקבע יום.

כמובן שהאדם מתכנן ואלוהים צוחקת, אז אם מזג האויר לא יהיה אפשרי, נזיז ליום אחר🍄.

מוזמנים.ות לעקוב אחרי כל הפעילויות בנשואי סדנאות שאני עושה בדף הפייסבוק הדש שלי ‘אסף פטריות פלא’

אז רק בריאות, ושנתראה ביער.

אסף

Organizer

אסף פטריות פלא
Phone
0549980990
Email
asafros7@gmail.com

מפת אטרקציות גולניות