טיול דובדבנים בגולן

מדוע כל כך כדאי לי לצאת אל טיול דובדבנים ברמת הגולן?

טיול דובדבנים ברמת הגולןאין ספק תרבות האוכל הישראלית עלתה מדרגה בשנים האחרונות וכך גם סיורי האוכל בישראל. איזה ישראלי לא היה בשוק הכרמל בתל אביב או בשוק מחנה יהודה בירושלים ולא נהנה מן המטעמים הללו. אך ללא ספק גולת הכותרת של סיורי האוכל היא טיול דובדבנים ברמת הגולן. טיול זה משלב אוכל מדהים עם נוף עוצר נשימה וכל זה במחיר מצחיק.

אין אחד שלא אוהב דובדבנים ואין דבר יותר מלהיב מאשר לקטוף אותם מן העץ. לכן אם אתם מחפשים בילוי מהנה לכל המשפחה ולא פחות חשוב בילוי מאוד טעים אנו ממליצים לכם על טיול דובדבנים וכך אתם יכולים ליהנות מבילוי קולינרי חווייתי ומבילוי שגם אתם וגם הילדים שלכם תזכרו.

האם זה משנה היכן אני עושה טיול דובדבנים ברמת הגולן?

יש כל מני מקומות המציעים טיול דובדבנים ברמת הגולן ואנו מציעים לכם לברר פרטים על המקומות השונים בכדי לבחור את המקום המושלם לטיול. כאשר אתם באים לבחור מקום לטיול אתם צריכים לבחון כמה דובדבנים מותר לכם לקטוף, מה המחיר של הקטיף, איזה סוג דובדבנים אלו ואיפה הקטיף מתקיים.

כדאי גם לברר מה יש בקרבת המטע בכדי להספיק לעשות דבר נוסף פרט לקטיף. כך למשל אתם יכולים לעשות טיול בבוקר בנחל מסעיר או לבקר על תל ולאחר מכן לקנח בקטיף וכך תשלבו טיול רגלי שלאחריו תהיו עוד יותר רעבים ותיהנו מטיול מדהים שיעניק לכם חוויה מרגשת ומהנה במיוחד.

האם הגולן הוא מקום שמתאים לילדים?

עליכם לדעת כי מי שהכי נהנה ממה שקרוי טיול דובדבנים ברמת הגולן אלו הם ילדים. לא רק זאת אלא שהגולן מושלם לילדים וזאת מכיוון שיש בו המון דברים שילדים יכולים לעשות כמו טיול רגלי או בילוי בנחלים. היכנסו לאתר של תיירות גולן וראו עוד מה אתם והילדים שלכם יכולים לעשות בגולן ואנו מבטיחים לכם חופשה מהנה ברמת הגולן.

מפת אטרקציות גולניות