טיול זוגות מפנק

נפתח את היום בתצפית מרהיבה על הכנרת ממצפה לשלום שבכפר חרוב. לרגליכם נפרשת הכנרת במלוא הדרה. מעבר לה נראית העיר טבריה ומעליה מתנשא רכס פוריה. עוד בולט הר תבור בכיפתו העגולה. לחופה הדרומי של הכנרת נמצאים קיבוצי עמק הירדן. מכאן תוכלו להבחין במצוק הארבל, בהרי מירון ובצפת.

נמשיך לבילוי זוגי ומפנק בספא רוח על המים שבכפר חרוב- מתחם של שקט, רוגע והרפיה המשקיף על הכנרת היפה. אפשר לבחור בספא אתנחתא בקיבוץ אפיק-  ספא ייחודי הבנוי על טהרת אבן הבזלת.

נמשיך למושב אליעד ונעצור לתצפית המפל הלבן בנחל אל על.  למרגלותינו מתחתרים מי הנחל בסלעי הבזלת והגיר ויוצרים מפל שחור ומפל לבן. מהתצפית נוכל להבחין במפל הלבן. מושב אליעד מנציח את דמותו של אלי כהן, האיש שלנו בדמשק.

נבקר ביקב שאטו גולן באליעד- נתארח בגן היקב ונהנה מטעימה ממגוון היינות שמציע היקב. ניתן לרכוש בקבוק יין משובח. נעצור בפודטראק טראק קפה שבחצר יקב שאטו גולן.

אפשר להתנסות יחד בסדנת זכוכית מהנה בסטודיו מנדרינה בנטור ולבחור תכשיט בעיצוב אישי בחנות או לבלות יחד בסדנת שזירה במעשה שוזר ברמת מגשימים.

לארוחת צהריים נעימה בחיק הטבע ניתן להזמין ארוחת שף זוגית ומפנקת מטעמים בטבע הגולן או להתארח בשולחן האוכל של מיכל נשיא במושב כנף (לקבוצות בלבד).

 

 

רוח על המים כפר חרוב

אפשר להמשיך לחוויית אתגר וכיף לבחירתכם 

ניתן להישאר ללילה באחד מאתרי הלינה ברחבי הגולן

שתף את המסלול שלך

Facebook
WhatsApp
Email
Print

מפת אטרקציות גולניות

המועדפים
שלך